O nas Transport - Spedycja - Logistyka

Kim jesteśmy

B+K SPÓŁKA Z O.O., SP.K. to zespół logistyków o wysokich kwalifikacjach z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Mamy świadomość, że istnienie naszej firmy oraz osiągnięcie sukcesu na rynku TSL (Transport – Spedycja – Logistyka) jest zależne od tego, co jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom i Podwykonawcom.

Nasze cele

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie oraz nieustanny rozwój. Pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze świadczonych przez nas usług, oraz mieli pewność, że kooperują z zaufanym i wiarygodnym partnerem, gwarantującym, że ich towar jest powierzony w troskliwe i fachowe ręce.

Trzon naszej spółki stanowią ludzie mający wieloletnie doświadczenie w branży oraz którzy podczas swojej kariery zarządzali zespołem odpowiedzialnym za profesjonalną realizację tysięcy przesyłek rocznie.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie i profesjonalizm

Nasz zespół to znakomici i doświadczeni profesjonaliści. Dzięki nim jesteśmy elastyczni i nawet najtrudniejsze decyzje podejmowane są szybko a następnie skutecznie wdrażane w życie.

Nowoczesne rozwiązania

Nie boimy się nowości i korzystamy z nowoczesnych zdobyczy technologicznych, by nasi klienci mogli na bieżąco być informowani o losach swojej przesyłki.

Transport na terenie EU

Mówimy w wielu językach dzięki czemu baza naszych klientów i podwykonawców obejmuje firmy z praktycznie każdego państwa europejskiego.

Nasi pracownicy

W naszych biurach panuje koleżeńska atmosfera, każdy pracownik jest traktowany indywidualnie. Jeżeli ma niestandardowe potrzeby może liczyć na ich zaspokojenie.

Referencje

(…) Współpracę rozpoczęliśmy od realizacji przesyłek krajowych, zarówno całopojazdowych jak i częściowych. Obecnie firma jest jednym z naszych głównych operatorów logistycznych. (…) Wysoka jakość świadczonych usług, miła i bardzo szybka obsługa oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy. “B+K” zasługuje na miano solidnego partnera w zakresie szeroko rozumianej logistyki, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tą firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Kierownik Działu Logistyki Dostaw | Ceramika Paradyż,

Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę B+K, z która rozpoczęliśmy współpracę w lutym 2010 roku i która wykonuje na nasze zlecenie usługi transportowo-spedycyjne. (…) Wszystkie zlecenia powierzone są wykonywane terminowo i zgodnie z naszymi wymaganiami a współpraca przebiega bezkonfliktowo i sprawnie. Firmę możemy polecić jako solidnego partnera, dysponującego doświadczoną kadrą, szerokim wachlarzem przewoźników a także rzetelnym, profesjonalnym i miłym podejściem zarówno do zleceniodawców, jak i podwykonawców.

Kierownik Działu Logistyki | Nova Trading,

Firma B+K jest jednym z głównych dostawców usług transportowych dla Ruukki Polska Sp. z o.o. Współpraca dotyczy dostaw cało-pojazdowych w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej. Wszystkie transporty realizowane są na wysokim poziomie usług, w wymaganym terminie, oraz przy miłej obsłudze. Współpraca opiera się na partnerstwie, dzięki czemu uzyskujemy najkorzystniejsze dla nas rozwiązania logistyczne. Firmę “B+K” uważamy za partnera godnego zaufania.
 

Logistic Manager | Ruukki Polska,

Nagrody

Historia firmy

 • 25-05-2016

  Przyznanie Geparda Biznesu

 • 17-06-2016

  Siedemdziesiąt tysięcy zleceń

 • 10-09-2014

  Przyznanie Gazeli Biznesu

 • 19-08-2010

  Pierwsze dziesięć tysięcy zleceń

 • 28-08-2014

  Pięćdziesiąt tysięcy zleceń

 • 01-10-2009

  Otwarcie oddziału Łódź

 • 01-04-2010

  Otwarcie oddziału Koszalin

 • 01-02-2008

  Założenie firmy B+K

 • 20-06-2008

  Pierwszy tysiąc zleceń

Load More