Transport krajowy i transport międzynarodowy Strefa Klienta

Nasza firma oferuje Państwu możliwość przewiezienia towarów na terenie Polski jak również UE.

Nasz podstawowy tabor to naczepy oplandeczone o długości 13,6 m, wysokości 2,7 m i wyższe, o dopuszczalnej ładowności 24T
z możliwością załadunku z boku, z tyłu lub od góry.

Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych i solidnych podwykonawców, dzięki którym jesteśmy w stanie odebrać i dostarczyć Państwa przesyłkę w dowolne miejsce.

Poza w/w zestawami ciągników siodłowych z naczepami dysponują oni również szeroką gamą mniejszych samochodów (od 3,5T do 16T) z różną zabudową przestrzeni ładunkowej (plandeki, izotermy, chłodnie).

Większość tych samochodów jest wyposażona w system GPS, co umożliwia nam szybką, dokładną i precyzyjną możliwość lokalizacji przesyłki.

Nasi spedytorzy międzynarodowi biegle władają językiem angielskim co często pomaga w rozwiązywaniu problemów występujących podczas realizacji transportów w relacjach międzynarodowych.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a przy tym szybko i konkretnie określić koszt oraz możliwość realizacji danego zlecenia.

Stali klienci mają możliwość podłączenia się do naszego systemu, dzięki czemu dostają dodatkowe możliwości: wgląd w zlecenie, możliwość dostępu do dokumentów potwierdzających realizację zlecenia online, bezpośrednie zakładanie zleceń w systemie B+K.

Napisz do nas